شهادت آیت الله نمرباقرالنمر(ره) نهایت سلوک درمسیر الی الله است

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

شهادت تکامل وجودی انسان مومن و اوج تقربش به ساحت قدس الهی است.شهادت مردان حق را ازنامردمان قدرت و ثروت جدا می کند و شهید راه حق را در ردیف سعادتمندان قرارمی دهد..تاریخ هریک ازادیان نشان داده است که شهیدهیچگاه از خاطر حیات بشری نرفته و درجهان فانی ، باقی زیسته است!

یادآوری سرافرازانه زندگی صلحا و شهدا وتکرار یاد "ابوذرها و حجرها" ، " میثم ها و مسلم ها" ،" زید ها و یحیی ها" و هزاران شهید دروان سیاه "بنی امیه و بنی العباس" ، خودبیانگر "راه روشن" شهیدان اسلام است..شهادت "آیت الله نمر باقرالنمر رحمه الله علیه" نهایت کمال ایشان در مسیر الی الله و مسیر اهل بیت علیهم السلام و اجر تمام زحماتش در پیشرفت "تشیع" در (سرزمین اصلی خودش) "حجاز"است.شهادتی خونین ،همان گونه که خود با جان و دل درمسیرش (که همانا مسیر عاشورا ست) قرارگرفته بود.

گوارایش باد شهادت !

گورایش باد قرارگرفتن در جمع شاهدان شهید کربلا و افتخاریاری ولایت حضرت ابا عبدالحسین علیه السلام!

انجمن پژوهشگران ادبیات دینی و پیروان مکتب شعر دینی و اندیشمندان اهل قلم و اندیشه ،ادب و هنر، شهادت سالک راه ولایت و شاهد طریق شهادت، آیت الله شهید نمرباقرالنمر(ره) و دیگر شهدای تشیع را به حضرت حجت الله و بقیه الله الاعظم مولانا حجت بن الحسن (عج) و خانواده آن بزرگوار و تمام مسلمانان و شیعیان و آزادگان جهان تسلیت عرض کرده و برای ایشان نهایت رحمت و وسعت در مقام قرب الهی را آرزومند است.

نفرین بر قاتلینش (آل سعود)باد که در قساوت و پلشتی حتی دست اسلاف سفاک خود ،"بنی امیه و بنی العباس " را درعدم رافت وشرافت بسته اند!

مااهالی قلم و اندیشه، ضمن محکوم کردن عملکرد بی شرمانه آل سعود براین باوریم که خسارت واقعی را دراین ماجرا فقط حکامی  دیده اند که دست به خون بیگناهان آلوده اند!

شیعیان "حجاز" با "اعدام" آیت الله نمر و یارانش نه تنها مرعوب رژیم سفاک سعودی نخواهند شد که با امیدی بیشتر با توکل و توسل به مسیر حق جویی خویش ادامه خواهند داد،چرا که وعده خداوند است ؛ وعده ای به شفافیت "صبح":الیس الصبح بقریب ...

 

                                                                                انجمن پژوهشگران ادبیات دینی

                                                                                           سیدعلی اصغرموسوی